RozkFITnij w 2019 i bądź już Zawsze Zgrabna!

Po pierwszym spotkaniu Dieta OdNowa, które miało miejsce 21.03.2018 roku w hotelu Kossak, po otrzymanych przepięknych komentarzach od Was, postanowiłyśmy z Jolą Lewicką, że będziemy się spotykać z ciałem cyklicznie.

Na kolejne, już 12 spotkanie zapraszamy już 02.06.2019 w Klubie Grand House Mogilany, Parkowe Wzgórze 100,  w godz 10:00-20:00

Jola Lewicka będzie do Waszej dyspozycji przez cały dzień. Zbieramy zapisy na indywidualne konsultacje na konkretną godzinę.

 

CHCESZ BYĆ JUŻ ZAWSZE ZGRABNA BEZ DIET I ĆWICZEŃ? DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

 

Czego się dowiesz?

✅Jak pokochać swoje ciało- warsztat body coachingu w 7 krokach

✅Jak zmobilizować się do regularnej aktywności fizycznej.

✅Jak dobrać odpowiednią bielizną – profesjonalny brafitting (z idealnie dobraną bielizną nie będziesz chciała się z nią już rozstawać-można płacić kartą :-))

 

 

GOŚĆ SPECJALNY
💜 Jola Lewicka – to najlepszy polski ekspert brafittingu, body coach, miłośniczka dobrego życia i aktywności fizycznej. Uczy kobiety kochać swoje ciało poprzez piękną, idealnie dobraną bieliznę, którą sama projektuje.

Jej marka LiParie znana i doceniana jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Pracowała przy metamorfozach z takimi stylistami jak Trinny i Suzanah, na planach programów kobiecych, m.in. z Mają Sablewską czy w telewizjach śniadaniowych (DDTVN i Pytanie na Śniadanie).

 

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz-w cenie biletu kieliszek zielonego smoothie 🙂