Zastanawiałaś/zastanawiałeś się kiedyś dlaczego pewne rzeczy przychodzą Ci z łatwością, a do innych wręcz musisz się zmuszać? Dlaczego podejmując pewne decyzje, wyzwania nie udaje Ci się ich doprowadzić do końca?
Uwielbiasz planować-nie znosisz realizować
Ekscytują Cię liczby, systemy-nie dobrze czujesz się w grupie.
Potrzebujesz jasnych, konkretnych informacji-nie tracisz czasu na wizualizowanie przyszłości……….
…….czy to dobrze, czy źle? czy warto tracić czas, na coś co wydaje się być dla Ciebie nienaturalne? Czy nie lepiej wykorzystać indywidualny potencjał w działaniu, by stać się lepszą wersją siebie?
Warszaty FIRS przeznaczone są dla każdego, dla kogo rozwój i zgłębianie wiedzy o sobie jest ważne, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
FRIS trafnie określa i opisuje naszj naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.
Znając Twój indywidualny sposób myślenia, oraz działania, możemy jeszcze skuteczniej motywować, ale przede wszystkim zrozumieć mechanizmy działania, Twój system podejmowania decyzji i system priorytetyzowania działań.
Rozumiejąc swój preferowany sposób funkcjonowania, świadomość swoich preferencji, samoświadomość, daje nam możliwość konstruktywnego podejścia do wyzwań. Możemy rozwijać się w kierunku naszych naturalnych predyspozycji.
Możemy być średni we wszystkim albo w czymś wybitni
Badanie FRIS jest genialnym narzędziem rozwojowym, pokazuje indywidualny potencjał, pomaga w pracy nad poczuciem własnej wartości
Na spotkaniu z okazji kolejnego już festiwalu FIRS będziemy poznawać różniące nas style działania, dowiemy się jaki wpływ mają one na nasze decyzje, jak odbierają nas inni, a jak my współistniejemy z różnymi od nas stylami.
Spotkanie będzie miło luźny, nieformalny, charakter, w pięknych okolicznościach sali szkoleniowej Hotelu Farmona, zdala od zgiełki miasta, w otoczeniu zieleni.
Ze względu na formułę warsztatową mamy bardzo ograniczoną ilość miejsc.
MIEJSCE WARSZTATÓW:
Hotel Farmona
ul Jugowicka 10
Kraków
www.farmona.pl
BILETY DOSTĘPNE SĄ TU: