Sesje psychodietetyczne

Jak mogę Ci pomóc?

Przede wszystkim powodem do zgłoszenia się do gabinetu jest cierpienie psychiczne. Jeśli od dłuższego czasu towarzyszy Ci poczucie przygnębienia, brak motywacji do działania lub niechęć do samego siebie, myśli rezygnacyjne, to powody, aby umówić się na spotkanie z psychoterapeutą.
Psychoterapia jest procesem samopoznania i zrozumienia siebie, w celu zmiany funkcjonowania i poprawy jakości życia.
Szczególnym rodzajem leczniczego kontaktu psychoterapeuty i pacjenta jest psychoterapia indywidualna, którą prowadzę w moim gabinecie w Krakowie oraz online.
Zadaniem terapeuty jest towarzyszenie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań problemu wnoszonego na sesje przez pacjenta, przy zachowaniu szacunku do tempa oraz gotowości moich pacjentów do zmian.
Dla większości osób zgłaszających się do mnie na terapię bardzo ważne jest uzyskanie poczucia, że przy pomocy psychoterapeuty mogą poradzić sobie ze swoimi lękami, cierpieniami, problemami oraz wszelkimi trudnościami, z jakimi zmagają się na co dzień.
Czasem wystarczy kilka spotkań raz w tygodniu po 45 min, aby rozwiązać bieżące problemy, a czasem potrzebne jest długoterminowy proces, który pomoże odzyskać dobrostan psychofizyczny.


Konsultacja i diagnoza psychoterapeutyczna: (1-3 wizyt) – 250 zł/45min

Psychoterapia (raz w tygodniu): 200- 220 zł/45min