Patrycja Tłustochowicz

Jestem dyplomowanym psychodietetykiem, jednym z pierwszych w Polsce, czyli kimś kto łączy trzy przestrzenie: dietetykę, psychologię oraz terapię poznawczo-behawioralną.
W swojej pracy, jako certyfikowany trener stylów myślenia wykorzystuję metodologię FRIS.
Od lat pomagam i pomogłam już ponad 1000 Kobiet (i nie tylko :)) czuć się świetnie utrzymując zgrabną sylwetkę.

Często zadawane jest pytanie-czym się różni moja praca, od pracy dietetyka czy psychologa – wszystko zależy od indywidualnego przypadku i problemu, z jakim przychodzi nam się zmierzyć. Psychodietetyk, jest takim bezpiecznym pomostem, pomiędzy dietetykiem, a psychologiem.
Komu, jak i po co pomaga psychodietetyk?
Każdemu, którzy mają problem z osiągnięciem i utrzymaniem prawidłowej masy ciała, jak i tym. Przede wszystkim tym, którzy są już zmęczeni niezliczoną ilością diet, prób odchudzania i niepowodzeń z tym związanych, tym, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Zamiast zmieniać po raz kolejny diety, wspólnie będziemy zmieniać nastawienie,
Najogólniej rzecz ujmując, zajmujemy się emocjami a jedzeniem, czyli tym jak odżywianie wpływa na nasze myśli, samopoczucie, a w konsekwencji ciało.
Sposób odżywiania powinien być przede wszystkim swobodny, dlatego mój model pracy daleko odbiega od standardowych wizyt u dietetyka, a do każdego Pacjenta preferuje indywidualne podejście.

Kocham moją pracę, ponieważ widzę jak wiele dobra, radości oraz ulgi wnosi w ludzkie życie, kiedy wspólnymi siłami udaje nam się uwolnić od diet i zaniżonej samooceny.

Moje hasło przewodnie to: Bądź Zawsze Zgrabna!

Połącz się ze mną na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/patrycja-tlustochowicz/

Sprawdź mój profil i zostaw ocenę na portalu ZnanyLekarz:
https://www.znanylekarz.pl/patrycja-tlustochowicz/dietetyk-psycholog-terapeuta/krakow

Zajrzyj na profile social media:
https://www.facebook.com/ZawszeZgrabna/
https://www.instagram.com/patrycjatlustochowicz/

Zasubskrubuj mój kanał na youtube: