RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna!

CHCESZ BYĆ JUŻ ZAWSZE ZGRABNA BEZ DIET I ĆWICZEŃ?? – DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

 

Spotkania Zawsze Zgrabnych Kobiet, to jedyne takie wydarzenie poświęcone emocjom i jedzeniu. To miejsce, gdzie otrzymasz ogrom specjalistycznej wiedzy, podanej w bardzo przystępny i swobodny sposób. To miejsce, gdzie otrzymasz szansę poznania ciekawych osób, podzielenia się swoimi doświadczeniami, zmierzenia się z własnymi demonami i blokadami w głowie, gdzie dostaniesz porządną dawkę motywacji i nauczysz się trafnie rozpoznawać potrzeby swojego organizmu.

Wspólnie z Tobą rozwiążemy problemy, z którymi się zmagasz-pokażemy Ci drogę do trwałej zmiany.

Dodatkowym bonusem będzie czas spędzony w gronie ciekawych i ambitnych kobiet, które chcą od życia czegoś więcej!

Doskonale wiem, jak to jest być ciągle na diecie i kiedy zaczyna brakować motywacji do działania na każdej płaszczyźnie, zaczynasz zajadać emocje. uzależniasz swój sukces/porażkę od innych, chciałabyś żyć w zgodzie ze sobą, ze swoim ciałem – zrobić coś dla siebie. 

W ciągu ostatnich 8 lat „przerobiłam” łącznie 150 kg, urodziłam 3 je dzieci i dziś to jest chyba mój najlepszy czas, kiedy lubię i rozumiem siebie i w pełni akceptuję swoje ciało………dobrze się w nim czuję.

Jeśli też chcesz dobrze czuć się we własnym ciele, uporać się z demonami w głowie, blokadami, przekonaniami, chcesz usystematyzować swoją wiedzę żywieniową w oparciu o merytoryczną wiedzą i sprawdzone źródła.

Te spotkania przeznaczone są dla kobiet, które są już zmęczone ciągłym byciem na diecie i brakiem jej efektów i…..chcą zarabiać więcej (tak, tak, badania udowodniły, że osoby które chudną, stają się pewniejsze siebie, co wprost przekłada się na ich zarobki)- nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu!

Czego się dowiesz?

 1) Jakie jest 6 powodów, dla których nie potrafmy utrzymać osiągniętej wagi – poznasz Krąg Świadomego Życia

 2) Jak konstruować cele i konsekwentnie je realizować

 3) nauczysz się bilansować dietę bez liczenia kalorii

4) Razem oswoimi Hashimoto

 

Kiedy?

07.02.2018, godz. 17:00

 

Gdzie?

Hotel Farmona Business and SPA

ul Jugowicka 10c, Kraków,

 

GOŚĆ SPECJALNY-  Jagna Marczulajtis-Walczak polska snowbordzistka i polityk-Jest czternastokrotną złotą medalistką mistrzostw Polski w snowboardzie; podwójną mistrzynią świata juniorek, mistrzynią i wicemistrzynią Europy. Brała udział w zimowych igrzyskach olimpijskich w Nagano (1998), w Salt Lake City (2002) (zajęła tam 4. miejsce w slalomie równoległym) oraz w Turynie (2006). Dwukrotnie wygrywała zawody Pucharu Świata: w Bad Gastein (2004) i w Nendaz (2006). W 2004 zajęła siódme, najwyższe w swojej karierze, miejsce w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata.Prywatnie mama 15l Jagody, 9. Igi i 2l Andrzeja

 

Zarezerwuj sobie termin już teraz i zagwarantuj miejsce (bo ilość ich ograniczona)