RozkFITnij w 2018 i bądź już Zawsze Zgrabna!

CHCESZ BYĆ JUŻ ZAWSZE ZGRABNA BEZ DIET I ĆWICZEŃ? DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Spotkania Zawsze Zgrabnych Kobiet, to jedyne takie wydarzenie poświęcone emocjom i jedzeniu. To miejsce, gdzie otrzymasz ogrom specjalistycznej wiedzy, podanej w bardzo przystępny i swobodny sposób. To miejsce, gdzie otrzymasz szansę poznania ciekawych osób, podzielenia się swoimi doświadczeniami, zmierzenia się z własnymi demonami i blokadami w głowie, gdzie dostaniesz porządną dawkę motywacji i nauczysz się trafnie rozpoznawać potrzeby swojego organizmu.

Wspólnie z Tobą rozwiążemy problemy, z którymi się zmagasz – pokażemy Ci drogę do trwałej zmiany.

Dodatkowym bonusem będzie czas spędzony w gronie ciekawych i ambitnych kobiet, które chcą od życia czegoś więcej!

Nie może Cię zabraknąć na naszym spotkaniu!

Doskonale wiem, jak to jest być ciągle na diecie. Kiedy zaczyna brakować motywacji do działania na każdej płaszczyźnie, zaczynasz zajadać emocje. Uzależniasz swój sukces/porażkę od innych, chciałabyś żyć w zgodzie ze sobą, ze swoim ciałem – zrobić coś dla siebie.

W ciągu ostatnich 8 lat przerobiłam łącznie 150 kg i urodziłam troje dzieci. Właśnie przeżywam swój najlepszy czas – lubię i rozumiem siebie i w pełni akceptuję swoje ciało – dobrze się w nim czuję.

Dlatego postanowiłam cykliczne organizować spotkania dla kobiet aby dzielić się sprawdzonymi sposobami, na bycie już Zawsze Zgrabna 😉

Jeśli też chcesz dobrze czuć się we własnym ciele, uporać się z demonami w głowie, blokadami, przekonaniami, chcesz usystematyzować swoją wiedzę żywieniową w oparciu o merytoryczną wiedzą i sprawdzone źródła, nie może zabraknąć Cię na naszym spotkaniu!

Te spotkania przeznaczone są dla kobiet, które są już zmęczone ciągłym byciem na diecie i brakiem jej efektów i chcą zarabiać więcej (tak, tak, badania udowodniły, że osoby które chudną, stają się pewniejsze siebie, co wprost przekłada się na ich zarobki).

Czego się dowiesz?

✅Jak pokochać swoje ciało- warsztat body coachingu w 7 krokach

Jak karmić swoje ciało – bilansować posiłki bez liczenia kalorii, aby stymulować metabolizm i redukować tkankę tłuszczową.

✅Jak zmobilizować się do regularnej aktywności fizycznej.

✅Jak dobrać odpowiednią bielizną – pokaz autorskiej kolekcji Li Parie i profesjonalny brafitting, dla zainteresowanych

 

GOŚĆ SPECJALNY
💜 Jola Lewicka – to najlepszy polski ekspert brafittingu, body coach, miłośniczka dobrego życia i aktywności fizycznej. Uczy kobiety kochać swoje ciało poprzez piękną, idealnie dobraną bieliznę, którą sama projektuje.

Jej marka LiParie znana i doceniana jest nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Pracowała przy metamorfozach z takimi stylistami jak Trinny i Suzanah, na planach programów kobiecych, m.in. z Mają Sablewską czy w telewizjach śniadaniowych (DDTVN i Pytanie na Śniadanie).

📃PLAN SPOTKANIA

17:20-17:30 Rejestracja uczestniczek
17:30-17:40 Rozpoczęcie wydarzenia
17:40-18:00 Jak bilansować posiłki bez liczenia kalorii, aby stymulować metabolizm i redukować tkankę tłuszczową
17:00-18:20 Przerwa
18:20-19:00 5 sposób, jak ćwiczyć efektywnie, aby skutecznie schudnąć – Renata Cybulska FIT ADVENTURE
19:00-19:20 Odpowiednia motywacja, to podstawa-dialog motywujący
19:20-19:40 Przerwa
19:40-20:00 Wywiad z gościem specjalnym – Jolanta Lewicka, braffiterka gwiazd, opowie jak w 7 magicznych krokach pokochać swoje ciało      20:00-20:30 pokaz bielizny i profesjonalny brafitting, dla zainteresowanych

 

 

Kiedy?

21.03.2018, godz. 17:30

Gdzie?

Hotel Kossak

pl. Kossaka 1,  Kraków