Spersonalizowany Catering

Każdy z nas jest inny. Dlatego świat jest tak różnorodny i piękny.

Twój organizm ma swoje indywidualne potrzeby. Spersonalizowana dieta jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia.

Stosując szablon typu 1000 kalorii, możesz pozbawiać się cennej energii, lub zaburzyć proces metabolizmu.

Przykład o męskim zabarwieniu dokładnie to zobrazuje, jednak nie brzmi aż tak drastycznie. Jeśli do samochodu wlejesz olej inny niż producent nakazuje, po kilku kilometrach…..koniec jazdy! Silnik jest skazany na uszkodzenia, które mogą okazać się nieodwracalne.

Chcę Ci pokazać jak bardzo pożywienie jest ważne. Jak bardzo wpływa na cały organizm, czyli zdrowie, samopoczucie i tym samym na całe nasze życie.

Wiem, że przygotowywanie kilku idealnie zbilansowanych i dopasowanych posiłków dziennie może być dla Ciebie bardzo uciążliwe. W natłoku obowiązków oraz planów, czy spontanicznych sytuacji najczęściej w pierwszej kolejności zaniedbujesz właśnie posiłki. Prawda?

Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Już nie musisz się martwić o gotowanie, zbilansowanie, zakupy, pakowanie. Już wieczorem nie pojawią się wyrzuty sumienia, ponieważ zjadłaś niezdrowe przekąski w miejsce obiadu (oszukując własne ciało)

Już możesz być wolna i w 100% pewna, że każdy posiłek idealnie karmi każdą komórkę Twojego ciała. Pożywienie na cały dzień dostaniesz o poranku. Już po kilku dniach poczujesz różnicę 🙂

Chcesz wiedzieć więcej, poznać cennik i szczegóły zamówienia, kliknij tu: catering dietetyczny